• Detail firmy

MAMA AFRICA, s.r.o.

Základní popis

Dodáváme exklusivní vína vybraných značek z Jihoafrické republiky. Věnujeme se prodeji vín pro gastronomii. Po Praze zajistíme rozvoz vín. Pořádáme pravidelné ochutnávky pro firmy i soukromé osoby.

Adresa

Liblická 294/5
198 00 Praha 9 - Hloubětín

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64582728
DIČ:  CZ64582728
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Import

Výrobky, činnosti

Dovoz vín z Jihoafrické republiky.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 733 638 585
E-mail: Guillaume@mamaafrica.cz
E-mail: info@mamaafrica.cz
WWW: www.mamaafrica.cz

Kontaktní osoba

Miloslava Slavíčková - Jednatel

Mgr. Borek Slavíček - Jednatel

Dita Lahournat - Jednatel

Další firmy v oboru

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.

Jindřich Pulda

Zabýváme se prodejem, nákupem a dovozem dřevoobráběcích strojů. V naší nabídce máme i použité dřevoobráběcí stroje a nástroje, kotoučové a pásové technologie na kulatinu a další. K prodeji nabízíme i rozmítací, omítací a zkracovací pily nebo linky pro výrobu palet. Zaměřujeme se také na parketovací linky pro klasické a lepené parkety.

SPELSBERG spol.s r.o.

Velkoobchod s elektroinstalačním materiálem, krabicemi na omítku, rozvaděči, plastovými průmyslovými elektroinstalačními krabicemi IP66, instalačními systémy do betonu, zásuvkovými rozvaděči, elektroměrovými skříněmi, atd. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde najdete veškeré informace o naší společnosti. V případě potřeby nám zavolejte, rádi Vám ve všem pomůžeme.