• Detail firmy

MaM obchody, s.r.o.

Základní popis

E-shop dodává zahradní stoly, židle, sedačky z umělého ratanu, houpačky, houpací sítě, lehátka, křesla, párty stany, altány, slunečníky, trampolíny, pergoly, grily, zahradní osvětlení aj. Zahradní nábytek nabízíme dřevěný, kovový, teakový, ratanový.

Adresa

Tišická 396/1
181 00 Praha 8 - Bohnice

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24139033

Výrobky, činnosti

E-shop dodává zahradní stoly

Kontaktní údaje

Telefon: 266 316 228
Mobil: 773 009 554
Mobil: 608 083 088
E-mail: info@hura-nabytek.cz
E-mail: info@mam-zahradni-nabytek.cz
E-mail: info@mam-kancelarsky-nabytek.cz
WWW: www.mam-zahradni-nabytek.cz

Kontaktní osoba

Iva Macháčková - Jednatel

Další firmy v oboru

VIN Design s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej nábytku do restaurací, kaváren, jídelen, hotelů, kanceláří, konfečních místností, čekáren nebo i do domácností. Nabízíme široký sortiment kvalitního nábytku od prověřených výrobců.

GABON PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na truhlářské práce. Nabízíme výrobu interiérového i exteriérového vybavení, obkladů, podlah nebo schodišť. Vyrábíme atypické truhlářské prvky. Zajišťujeme kompletní realizace interiérů.

Truhlářství Praha 8

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme bytový, kancelářský a zahradní nábytek z lamina i z masivu. Chcete-li vyrobit kvalitní interiérový nábytek, kuchyňskou linku, patro na spaní, pergolu či jiný truhlářský produkt, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme vstřícné jednání i ceny a splnění Vašich představ. Spokojený zákazník je pro nás prioritou.