• Detail firmy

MALNAT

Základní popis

Provádíme malování pokojů, kanceláří, škol, hal a jiných prostor, nástřik fasád, nátěr a nástřik truhlářských a zámečnických výrobků.

Adresa

Koblovská 451/166
725 29 Ostrava - Petřkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15424651
DIČ:  CZ15424651

Výrobky, činnosti

Provádíme malování pokojů, kanceláří,

škol, hal a jiných prostor, nástřik fasád, nátěr a nástřik truhlářských a zámečnických výrobků.

Kontaktní osoba

Zdenek Šimíček - Jednatel

Mobil: +420 736 761 636
E-mail: info@malirstvi-simicek.cz
WWW: www.malirstvi-simicek.cz
Další firmy v oboru

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.

Nano4people s.r.o.

Realizujeme samočistící nátěry fasád, zdí, střech, kulturních a historických památek i interiérů, a to včetně antigraffiti nátěrů fasád. Zajišťujeme distribuci samočistící nanotechnologie PROTECTAM FN.