• Detail firmy

Malířství a natěračství KOZÁKOVI, s.r.o.

Základní popis

Provádíme malby bytových i nebytových prostor, všechny druhy nátěrů včetně speciálních protiplísňových a fasádních nátěrů

Adresa

Příčná 214
250 63 Mratín

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01502506

Výrobky, činnosti

Malířské a natěračské práce

Kontaktní údaje

E-mail: kozak.brazdim@volny.cz
WWW: www.mujweb.cz/kozak.brazdim

Kontaktní osoba

Karel Kozák - Jednatel

Mobil: +420 603 376 731

Eliška Kozáková - Jednatel

Další firmy v oboru

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.

Ivan Horváth

Specializujeme se na klempířské práce - realizujeme okapní systémy, oplechování komínů a štítů, vložkování komínů k plynospotřebičům, montáž okenních parapetů, zajišťujeme výškové práce pomocí lanové techniky. Dále nabízíme pokrývačské, tesařské a hydroizolační práce, provádíme nátěry střech. Věnujeme se rovněž leštění barevných kovů a svařování AL slitin a nerezu.

Miroslav Klail

Hlavní činností firmy jsou malířské a lakýrnické práce. Dále provádíme tapetování, sádrové omítky či fasádní nátěry. Poskytujeme rovněž poradenství v tomto oboru. Budete-li mít zájem o některou z výše uvedených služeb, neváhejte nás kontaktovat. Malířské a lakýrnické práce provádíme již téměř 20 let a máme mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Staňte se jedním nich.