• Detail firmy

Malířské a natěračské práce - Rastislav Remeta

Základní popis

Malířské a natěračské práce: malování pokojů, komerčních a průmyslových prostor, novostaveb. Nátěry fasád, střech, repase oken, dveří, průmyslové nátěry (podlahy, konstrukce). Dekorační techniky – benátský štuk. AIRLESS vysokoltakový nastřik.

Adresa

V osikách 520/8
109 00 Praha 10 - Dolní Měcholupy

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26821133
  • Služby

Výrobky, činnosti

Malířské práce

Malování pokojů, komerčních a průmyslových prostor, novostaveb.

Kontaktní údaje

E-mail: r.remeta@seznam.cz

Kontaktní osoba

Rastislav Remeta - Majitel

Telefon: 605 162 558
Další firmy v oboru

OTTOBAU s.r.o.

Specializujeme se na realizace strojních stěrkových omítek a na sanaci betonu. Provádíme kompletní rekonstrukce domů a bytů. Působíme v Praze a v okolí.

KM Služby

Specializací firmy jsou renovace, sanace, čištění a ochranné nátěry fasád. Renovujeme panelové domy, zateplujeme fasády i ploché střechy, provádíme stavebně montážní práce výškovou technikou. V rámci výškových prací zajišťujeme mytí prosklených fasád, oken a žaluzií. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky a jsme pojištění proti případných škodám. Působíme po celé ČR. Neváhejte nás kontaktovat!

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.