• Detail firmy

Lukáš Dworok

Základní popis

Provádím malby a nátěry interiéru a exteriéru. Nástřik gotele.Dekorativní malby arteco a antická zemina. Nátěry fasád(použ. stříkací techniku AIRLESS)Hlavní výhody:rychlá aplikace, výrazná úspora barev.Dále opravy omítek.

Adresa

Moskevská 1104
736 01 Havířov

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74900781
DIČ:  CZ7804245075

Výrobky, činnosti

Malířské a natěračské práce

Malby a nátěry interiéru a exteriéru. Nástřik gotele.Dekorativní malby arteco a antická zemina. Nátěry fasád(stříkací techniku AIRLESS), opravy omítek

Kontaktní údaje

E-mail: info@malir-luko.cz
WWW: www.malir-luko.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Dworok - Majitel

Telefon: 604 113 803
E-mail: info@malir-luko.cz
Další firmy v oboru

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.