• Detail firmy

MÁLEK TOMÁŠ

Základní popis

Provádí - tavení a broušení skleněných plastik a reliéfů

Adresa

5. května 461
511 01 Turnov

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  42894093
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Tavení, broušení skleněných plastik a reliéfů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 481 324 071
E-mail: malek.glass@tiscali.cz
WWW: www.glasssculpture.eu

Kontaktní osoba

Tomáš Málek - Majitel

Mobil: +420 732 201 385
Další firmy v oboru

B + B RYTÉ SKLO

Naše společnost se specializuje na dekorování skla na zakázku. Dekorace provádíme v jakýchkoliv tvarech, i dle vlastních návrhů. Soustředíme se především na tyto dekorační techniky: rytí, listrování, zlacení, pískování skla, vysoký smalt apod. Zabýváme se rovněž výrobou skleněných pilníků. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o poskytovaných službách.

František Dobrovič

Specializujeme se na výrobu replik historického skla na zakázku. Orientujeme se zejména na repliky gotického a renesančního nápojového skla. Naší snahou je oživit staré řemeslo - ruční výrobu tzv. lesního a zeleného skla. Výrobou foukaného skla se zabýváme již od roku 2010. V nabídce naleznete: vázy, lahve, sklenice, popelníky, dózy, olejové lampy aj. Připravíme Vám dárkový set dle Vašeho přání.

SLEZSKÁ TVORBA, výrobní družstvo

Výrobní program je zcela orientován na výrobu tradičních českých skleněných ručně foukaných a malovaných vánočních ozdob. Patříme mezi největší výrobce skleněných vánočních ozdob v České republice, celoročně zajišťujeme výrobu pro velkoodběratele i maloodběratele. Ozdoby jsou vyráběny ve stříbřeném nebo nestříbřeném provedení. Vánoční ozdoby ze Slezské tvorby jsou prodávány po celém světě.