• Detail firmy

Malát Marek HACCP PORADENSTVÍ

Základní popis

Zkušebnictví, kontrola provádí - analýza rizik a tvorba kritických kontrolních bodů pro gastroprovozy a obchody

Adresa

Mánesova 1723/70
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49850890

Výrobky, činnosti

Auditorské služby

Kontaktní údaje

Telefon: 608 313 331
E-mail: marek.malat@haccp-zavedeni.cz
WWW: www.haccp-zavedeni.cz

Kontaktní osoba

Marek Malát - Majitel

Další firmy v oboru

FOERSTER-TECOM , s r.o.

Dodáváme přístroje a zařízení na nedestruktivní kontrolu kovových materálů na povrchové a vnitřní vady, na kontrolu tepelného zpracování, na měření magnetických polí a na měření elektrické vodivosti. Dále nabízíme liniové lasery, laserové projektory a laserové měřicí systémy. Dodáváme výhradně výrobky renomovaných německých výrobců FOERSTER, KARL DEUTSCH a LAP.

Chytilová & spol., patentová kancelář, s.r.o.

Nabízíme služby patentové a známkové kanceláře. Zajišťujeme registraci patentů, průmyslových vzorů a ochranných známek. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru a naši zkušení pracovníci zajišťují ty nejkvalitnější služby v oboru. Práci stavíme na individuálním přístupu, férovém jednání a důvěře. Naše bohaté reference jsou důkazem spokojenosti zákazníků.

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.