• Detail firmy

Malá stavební

Základní popis

MALA STAVEBNI FIRMA existuje od roku 1996,provádíme veškeré stavební práce,stavby rodinných domů, zděných plotů zámkové dlažby zateplení budov.www.malastavebni.cz tel:776576666

Adresa

Jenichov 68
277 34 Jenichov

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62963201
DIČ:  CZ731126112387

Výrobky, činnosti

Stavební práce a stavby na klíč

Kontaktní údaje

E-mail: malastavebni@seznam.cz
WWW: www.malastavebni.cz

Kontaktní osoba

Roman Žembery - Majitel

Telefon: 776 576 666
E-mail: malastavebni@seznam.cz
Další firmy v oboru

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.

FERRO OK s.r.o.

Naší specializací je výroba, prodej, montáže a servis nejrůznějších jeřábů a zdvihacích zařízení. Nabízíme mostové, portálové, otočné, dílenské jeřáby a jeřábové dráhy. Zabýváme se realizací ocelových konstrukcí stavebních a technologických. Zajišťujeme servis a revize jeřábů, kompletní montáže a rekonstrukce jeřábů. Dodáváme náhradní díly a jeřábové komponenty od renomovaných výrobců.