• Detail firmy

Makyča INTERIÉRY

Základní popis

Činností firmy je výroba prodejních stánků, kancelářského nábytku, recepcí, dětských a studentských pokojů, kuchyní, vestavěných skříní a obývacích stěn. Pokládka plovoucí podlahy, dřevěné obložení. Prodej kancelářských židlí, křesel a sedaček.

Adresa

Bořivojova 240/25
718 00 Ostrava - Kunčičky

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73251917

Výrobky, činnosti

výroba ze dřeva

Činností firmy je výroba prodejních stánků, kancelářského nábytku, recepcí, dětských a studentských pokojů, kuchyní, vestavěných skříní .....

Kontaktní údaje

E-mail: info@makycainteriery.cz
WWW: www.makycainteriery.cz

Kontaktní osoba

Jan Makyča - Majitel

Mobil: 775 903 590
Další firmy v oboru

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.