• Detail firmy

Pavol Makeľ

Základní popis

Vybavení do profesionální kuchyně. Komplexní řešení pro gastronomická a stravovací zařízení. Sortiment prodeje jsou kuchyňské potřeby.

Adresa

Radvanice ev. č. 16
542 12 Radvanice v Čechách

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88784177
DIČ:  CZ7504288946

Výrobky, činnosti

Gastro zařízení, vybavení do profesionální kuchyně

Hlavním sortimentem prodeje jsou kuchyňské potřeby, mlýnky na koření, kuchyňské nože, vitríny a vinotéky, nádobí na indukci, bílá technika, podnosy, fritézy, grily, úklidové prostředky, papírový program. Firma působí v Trutnově.

Kontaktní údaje

E-mail: info@gastrokuchyne.cz
WWW: www.gastrokuchyne.cz
E-shop: www.gastromakel.cz
E-shop: www.abckuchyne.cz

Kontaktní osoba

Pavol Makeľ - Majitel

Mobil: +420 731 301 878
E-mail: info@gastrokuchyne.cz
Další firmy v oboru

VAPOS spol. s r.o.

Jsme výrobcem výklopných i pevných tažných zařízení k osobním vozidlům. Vyvíjíme a navrhujeme technologie a obráběcí stroje. Produkujeme zakázkovou výrobu přesných strojírenských součástí a vlastních obráběcích center.

FM SERVIS TRUTNOV, s.r.o.

Nabízíme komplexní stěhovací služby jako je stěhování bytů, firem, kanceláří, trezorů a dalších objektů. Zajišťujeme kompletní hygienu objektů jako jsou pravidelné denní úklidy, generální úklidy nebo úklidy po provedení stavebních či malířských prací, včetně prodeje úklidové techniky. Také se zabýváme osobní dopravou a přepravou majetku. Malujeme interiéry v různých objektech.

LUTOMA s. r. o.

Nabízíme výkup a prodej nevyužitých zásob průmyslového charakteru, nářadí, nástrojů, strojů, zařízení a různých zásob. Prodáváme svěráky, profilové nůžky, vysekávací lis, vlnitý plech, signovačky, bazénovou chemii a různé elektrické nářadí. Specializujeme se na výkup kovů, materiálu z tvrdokovu a drahých kovů. Provádíme likvidace kovových odpadů.