• Detail firmy

MAI SYSTEM, s.r.o.

Základní popis

Nabídka vyhlídkových a reklamních letů horkovzdušným balónem pro jednotlivce i firmy po celé ČR. Nabízíme také pronájem a provozování reklamních balónů.

Adresa

Sedmidomky 458/6
101 00 Praha 10 - Michle

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26775051

Výrobky, činnosti

Venkovní reklama.

Nabídka vyhlídkových a reklamních letů horkovzdušným balónem pro jednotlivce i firmy po celé ČR.Nabízíme také pronájem a provozování reklamních balónů

Kontaktní údaje

E-mail: info@vzduchoplavec.cz

Kontaktní osoba

Ivan Kovalčík - Jednatel

Mobil: 739 322 222
Mobil: 739 900 000
Fax: 272 659 921
E-mail: info@vzduchoplavec.cz
WWW: www.vzduchoplavec.cz
Další firmy v oboru

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.

ALMA - REKLAMA s.r.o.

Specializujeme se na reklamní služby. Zajišťujeme vypracování grafických návrhů, navržení materiálů, přímou výrobu, dopravu a montáž. Vyrábíme světelnou reklamu, 3D loga, nápisy, orientační systémy, reklamní poutače, plakáty, samolepky a mnoho dalšího dle požadavku klienta.

Michaela Hejdušková

Zabýváme se reklamní činností. Realizujeme venkovní řezanou reklamu, outdoorovou reklamu, velkoformátový tisk a výrobu všech druhů samolepek - na zeď, na auto, polepy výloh, hasičské, neonové, reflexní a další.