• Detail firmy

MAGOYA, spol. s r.o.

Základní popis

Dovoz a prodej dutinkového polykarbonátu. Polykarbonát zn. TopBrand je vhodný na zastřešení teras, bazénů, garážových stání a výrobu skleníků. Velkoobchodní prodej kožené galanterie. Nabídka automatů na chlazení a ohřev vody - WATERCOOLER. Prodej barelové pramenité vody a elektronických cigaret, doutníků, dýmek i e-liquidů.

Adresa

Adamova 466/9
162 00 Praha 6 - Veleslavín

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63981815
DIČ:  CZ63981815
Rok založení:  1995
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Import

Výrobky, činnosti

Dutinkový polykarbonát

Dutinkový polykarbonát za výborné ceny. Je vhodný na zastřešení a zateplení. Výborný pomocník při výrobě skleníků, zastřešení bazénů, teras, garážových stání, zastávek hromadné dopravy nebo tribun na stadionech.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 282 733
Mobil: +420 602 138 822
E-mail: polykarbonaty@email.cz
E-shop: www.nejlevnejsipolykarbonat.cz

Kontaktní osoba

Durdica Glasnovičová - Jednatel

Mario Glasnovič - Majitel

Václav Podhorský - Majitel

Mobil: +420 737 303 451
Další firmy v oboru

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.

VÝROBA OPASKŮ - Ing. Zdeněk Korbel

Zakázková kožedělná výroba.Nabízíme výrobu kožených opasků, obojků ,pouzder ,peněženek i kožených doplňků. Provádíme opravy obuvi a kožené galanterie.

GC - Caffe, s.r.o.

Dodáváme kvalitní praženou kávu a profi kávovary. V nabídce máme kávu z celého světa - speciální odrůdy, různé směsi nebo jednodruhové arabiky. K pronájmu nabízíme profesionální pákové kávovary a jsme schopni dodat i espresso nebo cappuccino šálky. Pro významné životní události, narozeniny a jubilea máme k dispozici dárkové plechovky s kávou dle vlastního výběru.