• Detail firmy

MAGNUS REGIO s.r.o.

Základní popis

pořádání - společenské akce - business snídaně pořádání - sportovní akce, konferencí

Adresa

Dvořákova 44/14
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28346114
  • Služby

Výrobky, činnosti

Konference, firemní akce.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 542 425 210
Telefon: +420 542 425 231
E-mail: info@magnusregio.cz
WWW: www.magnusregio.cz

Kontaktní osoba

Magda Slaninová - Jednatel

Mobil: +420 774 112 217
Další firmy v oboru

FUN EXPRESS s.r.o.

Kompletní příprava a organizace firemních prezentací, setkání, školení, zasedání a konferencí, kongresů, sportovních dnů, vánočních večírků atd. Zajistíme rovněž stravování, ubytování, hostesky, bezpečnostní služby, ale i grafické služby, tisk pozvánek, fotodokumentaci či upomínkové předměty. Možnost dodání audiovizuální výbavy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Elena Ptáčková - Bohemia Agency

Provozujeme jednu z největších profesionálních modelingových a produkčních agentur v ČR. Zastupujeme modelky a modely u nás i v zahraničí. Zajišťujeme akce na klíč včetně hostesek se znalostí cizích jazyků, moderátorů, herců, fotografů, stylistů a vizážistů, rovněž dětí pro reklamy a fotografování. Realizujeme módní přehlídky. Podílíme se na charitativních projektech a akcích pro postižené děti.

GLASKA s.r.o.

Provozujeme hotel s možností pronájmu prostor různých velikostí pro pořádání školení, firemních, soukromých a teambuildingových akcí. Zajišťujeme kompletní cateringové služby nejenom v rámci hotelu, ale s možností dovozu po celé České republice. Hotel je vhodným místem k ubytování pro milovníky vína a krajiny jižní Moravy.