• Detail firmy

Magmar CZ, s.r.o.

Základní popis

Náhradní díly - autodíly, přímý dovozce.

Adresa

K Lahovské 33
154 00 Praha 5 - Lochkov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  274 34 982

Výrobky, činnosti

Náhradní díly auto-moto

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 913 110
E-mail: drahota@magmar.cz
WWW: www.magmar.cz

Kontaktní osoba

Michal Drahota - Jednatel

Mobil: +420 724 249 789
E-mail: drahota@magmar.cz

Zdeněk Trnka - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Autodíly HASPA spol. s r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis. Dodáváme náhradní díly značkové a originální s velkou slevou na osobní a užitkové vozy. Autodíly rovněž zasíláme - garance kvality a rychlého doručení! Další činností, kterou se zabýváme, je prodej LED osvětlení. Navštivte náš e-shop a vyberte si z širokého sortimentu nabízených produktů.

DONOR SERVIS spol.s r.o.

Jsme středně velký pražský autoservis a pneuservis s moderním vybavením. Zajišťujeme opravy a pravidelný servis osobních, užitkových, nákladních vozidel, návěsů a přívěsů i autobusů. Provádíme klempířské práce, opravy laku, měření emisí, připravujeme vozidla na STK včetně jejího zajištění. Součástí poskytovaných služeb je i vyřízení pojistných událostí. Prodáváme náhradní díly na užitkové vozy.

SUVIK s.r.o.

Zabýváme se vším, co se týká servisu automobilů. Provádíme opravy, běžnou údržbu, lakování, pneuservis, diagnostiku, servis a opravy automatických převodovek. Na opravu automatické převodovky poskytujeme roční záruku. Je-li cena opravy auta vyšší než 3000,- Kč (bez náhradních dílů), nabízíme umytí auta zdarma.