• Detail firmy

MAGION system, a.s.

Základní popis

Společnost MAGION system, a.s. dodává komplexní informační a řídicí systémy (účetnictví, mzdy, personalistika, zásobování, sklady, majetek, výroba, spisová služba a další) a informační systémy vytvořené na zakázku.

Adresa

Jiráskova 1252
755 01 Vsetín

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25872818
DIČ:  CZ25872818
  • Služby

Výrobky, činnosti

informační a řídicí systémy

(účetnictví, mzdy, personalistika, zásobování, sklady, majetek, výroba, spisová služba a další)

Kontaktní údaje

Telefon: 571 499 311
E-mail: magion@magion.cz
WWW: www.magion.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Vaculín - Předseda představenstva

Pobočky

MAGION s.r.o.
Jiráskova 1284
755 01 Vsetín

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

UNICODE SYSTEMS, s.r.o.

Více než 20 let zkušeností v oblasti petrolejářského průmyslu. Projektové řízení a rozvoj systémů pro veřejné a soukromé čerpací stanice. Řízení a integrace head-office systémů a systémů platebních karet pro sítě čerpacích stanic. Karetní systémy pro čerpací stanice. Konstrukce, produkce venkovních platebních terminálů. Servis, hot-line, systémová podpora.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

DARTECH, s.r.o.

Zaměřujeme se na průmyslovou automatizaci a programování PLC pro různé oblasti průmyslu. Zajišťujeme vývoj řídicích systémů pro programovatelné relé LOGO, systémy strojů S7 - 200, S7 - 300, S7 - 400. Provádíme opravy dílů průmyslové automatizace, projektování rozváděčů i diagnostiku průmyslových sítí.