• Detail firmy

Magic Seven Group, a.s.

Základní popis

Nabídka reklamního a komunikačního servisu. On-line kalkulace digitálního tisku. Malonákladový a velkoformátový tisk na produkčních strojích Xerox, Roland a Scitex.

Adresa

Dělnická 3
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25795554
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  8
Roční obrat:  6000000

Výrobky, činnosti

Multimediální prezentační a informační systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 270 003 971
E-mail: info@m7m.cz
WWW: www.magicseven.cz
WWW: www.m7m.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Bárta - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.