• Detail firmy

MAGE CZ s.r.o.

Základní popis

Spojovací materiál pro opláštění, střechy, fasády; hliníkové profily a systémy

Adresa

Černokostelecká 2246
251 01 Říčany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28533135
DIČ:  CZ28533135

Výrobky, činnosti

Spojovací materiál pro střechy

Kontaktní údaje

E-mail: info@magecz.cz
WWW: www.magecz.cz

Kontaktní osoba

Jakub Sikora - Jednatel

Mobil: +420 603 868 374

Michal Moráfka - Jednatel

Další firmy v oboru

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.

MADRA, s.r.o

Zajišťujeme prodej hutního materiálu a potrubních rozvodů od českých výrobců, ale v případě potřeby i z celé Evropy. Dodáváme hutní materiál, potrubní rozvody, trubky ocelové, příruby a přechody, dna, oblouky a ohyby, T kusy, uložení potrubí, profily, nosiče, ocelové tyče, plechy, jakly (jekly), betonářskou ocel, dráty a mnoho dalšího.

Jiří Přibyl

Jsme specialistou na prodej hutního materiálu v Neratovicích, působícího na trhu již od roku 1993. Dodáváme široký sortiment spojovacího materiálu, plechů, oceli, trubek a dalších prvků kovovýroby určených ke kompletaci a výrobě stavebních a zámečnických konstrukcí. Objednané zboží zavážíme do 48 hodin, příp. po dohodě, pokud jej nemáme skladem.