• Detail firmy

Magdalena Jarošková

Základní popis

Nabídka činnosti účetního poradce, vedení účetnictví a daňové evidence, poskytování poradenství v oblasti personalistiky.

Adresa

Slovanská alej 1993/28
318 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67886779
DIČ:  CZ8057022028
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  1

Výrobky, činnosti

Účetnictví (služby)

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 120 089
Další firmy v oboru

Ing. Jiří Tetzeli - NORD

Zaměřujeme se na agroturistiku a zpracování rostlinných odpadů. Nabízíme poradenství pro zemědělce v oblasti dodací. Zajišťujeme vedení jednoduchého i podvojného účetnictví - revize účetnictví, rekonstrukce účetnictví, vypracování daňových přiznání, optimalizace daňových zatížení apod.

Miroslava Nová

Zabýváme se podvojným účetnictvím, daňovou evidencí, zpracováním veškerých daní, mzdami, mzdovou agendou, personalistikou a zastupováním na úřadech státní správy. Svým klientům poskytujeme kompletní a profesionální účetní služby. Kontaktujte nás a přesvědčte se sami. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Agentura EPPO s.r.o.

Naše společnost sídlí v Plzni a poskytuje kompletní účetní servis. Zajišťujeme vedení podvojného účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy, poradenství v oblasti daní, rekonstrukci účetnictví apod. Součásti našich služeb je rovněž zastupování klientů na úřadech. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete na našich webových stránkách.