• Detail firmy

Magdaléna CIHELKOVÁ

Základní popis

Firma Cihelka nabízí zakázkové ručně zdobené kožené zboží bojového a westernové ho charakteru. Výroba replik kožených aplikací starožitného nábytku.

Adresa

Vandrlice 176
252 10 Líšnice

Okres: Hlavní město Praha
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48057908
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Zakázková výroba koženého zboží

Firma Cihelka vyrábí na zakázku zdobené kožené zboží westernového a bojového charakteru-zejména pouzdra na krátké i dlouhé zbraně, nože,opasky i westernové holstery, pásy a jiné doplňky. Firma zhotovi i výrobky dle zvláštních požadavků zákazníka.

Kontaktní údaje

E-mail: vaclav@cihelka.com
WWW: www.cihelka.com

Kontaktní osoba

Magdaléna Cihelková - Majitel

Mobil: +420 775 932 832
E-mail: vaclav@cihelka.com
Další firmy v oboru

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.

Dana Vondrušková

Naše výtvarné studio je zaměřeno na ruční výrobu dekorací a dárkových předmětů z látky a papíru, textilních doplňků z merino vlny a hedvábí, originálních šperků, výrobků ze dřeva apod. Dále pořádáme různé workshopy a školení, kde Vás naučíme technikám patchworku, quiltingu, scrapbooku či barvení na hedvábí.

Richard Gulec

Zabýváme se prodejem dámského, pánského a dětského oblečení. Prodáváme rovněž obuv, kabelky, tašky a batohy. Navštivte náš e-shop, kde naleznete kompletní sortiment zboží. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že si z naší nabídky vyberete.