• Detail firmy

MaDoCompany, s.r.o.

Základní popis

Účetní služby-účetnictví,daňové poradenství.Autodoprava- nákladní,vnitrostátní,dodávková a mezinárodní doprava,kurýrní služby,přepravu osob,stěhování.

Adresa

Dvorská 1960/32
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28269560

Výrobky, činnosti

Autodoprava

Mezi naše služby patří nákladní, vnitrostátní, dodávková a mezinárodní doprava. Zajišťujeme také kurýrní služby, přepravu osob, stěhování, vyklízení prostor nebo expresní služby.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 889 898
E-mail: info@madocompany.cz
WWW: www.madocompany.cz

Kontaktní osoba

Marta Dvořáčková - Jednatel

Mobil: +420 607 262 288
Další firmy v oboru

DOBROVOLNÝ, s.r.o.

Zabýváme se speciální přepravou v rámci vnitrostátní a mezinárodní přepravy. Provádíme přepravu nadrozměrných nákladů, těžkotonážní přepravu a přepravu těžkých nákladů. Zajistíme přepravní povolení, spediční činnost, doprovod nadměrných nákladů, průjezd přepravních tras nebo pojištění nákladů.

AlterEgo accounting s.r.o.

Zabýváme se vedením účetnictví, daňové evidence, zpracováním mezd, personalistikou, celním odbavením, ekonomickým a organizačním poradenstvím.

Ing. Hana Pyšná, DiS.

Naše daňová a účetní kancelář v Brně již více než 10 let poskytuje profesionální služby v oblasti daňového, ekonomického a podnikatelského poradenství, účetnictví, daní a mezd, a to jak právnickým, tak i fyzickým osobám. Zaměřujeme se především na malé a střední podnikatele. Zajišťujeme rovněž audity a zastupování klientů na úřadech. Hovoříme česky, anglicky a německy.