• Detail firmy

MADMAR s.r.o.

Základní popis

Společnost může poskytnout poradenství a pomoc při projednávání nejen celních, ale i správních a jiných deliktů, které se mohou při činnostech klientů vyskytnout nebo jiných záležitostech spojených se zahraničním obchodem.

Adresa

Vaňurova 819/12F
460 07 Liberec III - Jeřáb

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28674901
DIČ:  CZ28674901
Rok založení:  2004
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- sledování termínů odevzdávání výkazů, písemně nebo elektronicky, správnost a úplnost vyplnění, sledování aktuálních kurzů měn pro vykazování, atd...

Kontaktní údaje

E-mail: info@madmar.cz
WWW: madmar.cz
Skype: Matti2509

Kontaktní osoba

Martin Mádr - Jednatel

Mobil: +420 775 250 969
E-mail: mmadr@upcmail.cz

Jan Mádr - Jednatel

Další firmy v oboru

O - CONSULT s.r.o.

Zabýváme se poskytováním služeb v oblasti účetnictví, auditů a poradenské činnosti spojené s daněmi. Daňové poradenství realizujeme ke všem druhům daní, všem subjektům, jak už podnikatelským, tak i nepodnikatelským. Více informací o službách naleznete na našich webových stránkách.

MONTY Urban s.r.o.

Navrhujeme, zhotovujeme a dodáváme regálové systémy do výrobních hal, skladů, archivů, kanceláří, dílen, obchodů apod. V našem sortimentu naleznete paletové, policové, konzolové, pojezdové a průjezdové regály, mezipatra a plošiny. V oblasti regálových systémů poskytujeme komplexní poradenství a revizní činnost. Rovněž se zabýváme výrobou jednoduchých železných konstrukcí.

VETRA - JIŘÍ TETOUR

Nabízíme prodej a instalaci elektrického podlahového vytápění a ochranných systémů před ledem a sněhem zn. DEVI a RAYCHEM, tepelných čerpadel DANFOSS. Dodáváme elektrické podlahové vytápění, topné rohože, vyhřívání okapů a ochranu venkovních ploch před sněhem a náledím, vytápění potrubí.