• Detail firmy

Maděra a Šípek, spol. s r.o.

Základní popis

Naše firma se orientuje na výstavbu vedení vysokého a nízkého napětí,transformačních stanic a veřejného osvětlení. Dodáváme také elektro sortiment.

Adresa

Kluk 116
290 01 Poděbrady

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45144664
DIČ:  CZ45144664
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Zemní práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 325 600 300
Fax: +420 325 600 330
E-mail: oaza@oaza.cz
WWW: www.maderaasipek.cz
WWW: www.oaza.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Vašák - Jednatel

František Šípek - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Lukáš Adámek

Nabízíme komplexní služby v oblasti arboristiky. Realizujeme kácení stromů, posudky stromů, zakládání zahrad, krajinářské úpravy, stavební výškové práce, krajinotvorná opatření, krajinné úpravy vodotečí, dendrologické průzkumy, konzervační ošetření dutin, modelace terénů, budování vodních prvků i realizaci drobných staveb v zahradě.

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

VF.ELECTRIC s.r.o.

Specializujeme se na prodej elektroinstalačního materiálu, spotřebičů a elektroniky. Nabízíme nářadí, zahradní techniku, vybavení pro dům, navigaci, autopříslušenství, hodinářské zboží, bílá elektronika, hudební nástroje apod. Navštivte nás v našich kamenných prodejnách v Uhlířských Janovicích a Kolíně.