• Detail firmy

Machstav s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kvalitní foukanou izolaci od společnosti Machstav, která má oproti konkurenci vyšší tepelné účinky, lepší vlastnosti a nižší cenu. Dodáváme PUR panely pro zateplování půdních prostor, dřevostavby, obytné budovy, průmyslové a zemědělské objekty. Zajišťujeme prodej i PUR panelů 2. jakosti. Specializujeme se na výrobu klempířských prvků na zakázku.

Adresa

Okružní 374/19
588 12 Dobronín

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29260370
DIČ:  CZ29260370
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

PUR panely

Specializujeme se na prodej a realizaci PUR panelů. PUR panely jsou vhodné k pokrytí jak průmyslových a zemědělských objektů, tak i pro obytné budovy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 561 110 257
Mobil: +420 602 773 312
E-mail: info@machstav.cz
WWW: www.foukana-izolace-machstav.cz

Kontaktní osoba

Jiří Mach - Majitel

Další firmy v oboru

Pravda a syn - Transport, Logistic s.r.o.

Zajišťujeme mezinárodní autodopravu, se specializací především na Německo, Holandsko, Belgii, Dánsko, Švédsko a Anglii. Náš tým tvoří zkušení a spolehliví řidiči, automechanici a dispečeři. Dále provádíme zemní a výkopové práce bagrem a minibagrem, demolice, terénní úpravy. Mezi další služby, které poskytujeme patří také přistavení kontejneru, odvoz suti či prodej písku a kameniva.

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.

Mgr. Zdeněk DVOŘÁK

Zajišťujeme řezání, tvarování a konečnou úpravu ozdobného a stavebního přírodního kamene. Dovážíme žulové deskoviny, kterou zpracováváme pro velkoodběratele i maloodběratele. Vyrábíme a prodáváme pomníky, pomníkové díly, dlažby, náhrobní doplňky a zahradní architekturu.