• Detail firmy

"MACHER a spol. Chomutov" s.r.o.

Základní popis

Veškeré stavební práce. Od základových pásů až po komín, od teras, pergol, chodníku, příjezdových cest k domu až po ploty a vjezdové brány.

Adresa

Klostermannova 139/19
430 01 Chomutov

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48288306
DIČ:  CZ48288306

Výrobky, činnosti

Stavební práce.

Kontaktní údaje

E-mail: slacikj@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jiří Slačík - Jednatel

Mobil: +420 605 265 965
E-mail: slacikj@seznam.cz
Další firmy v oboru

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.

Projekční kancelář Polerecký, spol. s r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci staveb, provádíme autorský a technický dozor na stavbách. Klienti mohou vybírat z typových projektů rodinných domů nebo zabezpečíme individuální projekty zcela dle jejich přání a požadavků.

STAVBY REJZEK s.r.o.

Naše firma se věnuje rekonstrukcím, zateplení fasád, přestavbám a výstavbám bytů, domů či kanceláří. Realizujeme monolitické schody, zednické a obkladačské práce. Jsme stavební firma z Mostu a našim cílem jsou jen ti nejspokojenější zákazníci. Zajišťujeme výstavbu rodinných domů na klíč.