• Detail firmy

MAC PODPORA, s.r.o.

Základní popis

Softwarový servis pro APPLE - zaškolení a přednášky - instalace MAC OS X - nastavení firemní a domácí sítě

Adresa

Na bělidle 64/3
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02329671
  • Služby

Výrobky, činnosti

Servis PC, Softwarový servis.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 776 806 060
Telefon: +420 777 121 294
E-mail: info@isupport.cz
E-mail: info@macpodpora.cz
WWW: www.macpodpora.cz

Kontaktní osoba

RADOSLAV BODEČEK - Jednatel

Mobil: +420 777 364 510
Další firmy v oboru

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.