• Detail firmy

MABR - Martin Brož

Základní popis

Zabýváme se zakázkovým kovoobráběním a nástrojařstvím - výrobou malých a středně velkých součástí z oceli, neželezných kovů a plastů, výrobou svařovacích, měřících a montážních přípravků. Zajistíme broušení na kulato, broušení otvorů.

Adresa

Petra Bezruče 300
267 53 Žebrák

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45141355

Výrobky, činnosti

zakázkovým kovoobráběním a nástrojařstvím

Kontaktní údaje

E-mail: broz@mabr.cz
WWW: www.mabr.cz

Kontaktní osoba

Martin Brož - Majitel

Mobil: 608 969 906
Další firmy v oboru

Jindřich Čížek - ČIKO - kovozámečnictví

Zaměřujeme se na prodej dveřních a vratových systémů. Dodáváme garážová a vjezdová vrata, bránové pohony, závory a kování k branám. Dále se zabýváme zakázkovou výrobou mříží, plotů a schodišť, a to jak exteriérových, tak i interiérových. Kontaktujte nás pro vypracování cenové nabídky.

BÖHM IVO

Specializujeme se na zámečnickou činnost. Věnujeme se renovacím pro památkáře, kovářským pracím na zakázku, stavebnímu zámečnictví a dalším. Vyrobíme pro Vás ploty, brány, schodiště, konstrukce, stoly a stolky z kovu a další. Přizpůsobíme se Vašim individuálním požadavkům a přáním a objednanou zakázku provedeme od návrhu až po montáž.

HFH STROJNÍ ŘEPÍN s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu. Vyrábíme ocelové konstrukce, kovové regály, zábradlí, rampy, balkony a jiné ocelové části budov. Provádíme děrování profilů a povrchové úpravy kovů, jako je zinkování a lakování komaxitem. Používané strojní vybavení naleznete na našich webových stránkách, kde jsou i reference realizovaných zakázek.