• Detail firmy

MABI Information Security Systems s.r.o.

Základní popis

Nabízíme produkty a služby pro zabezpečení informačního systému. Poskytujeme komplexní servis v oblasti bezpečnosti informací.

Adresa

Valečovská 838/5
190 00 Praha 9 - Prosek

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24760005

Výrobky, činnosti

zabezpečení informačního systému.

Nabízíme produkty a služby pro zabezpečení informačního systému. Poskytujeme komplexní servis v oblasti bezpečnosti informací a zabezpečení informačních systémů. Zakládáme a řešíme incidenty u výrobce zařízení a požadavky na změny v konfiguraci.

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@mabi.cz
WWW: www.mabi.cz

Kontaktní osoba

Ing. MARTIN FRYČ - Jednatel

Mobil: +420 724 032 693
Další firmy v oboru

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.

ATECO spol. s r.o.

Vyvíjíme telekomunikační software. Nabízíme programy pro pořízení, editaci a archivaci údajů o kabelových sítích, tarifikační a vyhodnocovací programy telefonního provozu a další. Na základě analýzy zákaznických dat optimalizujeme telekomunikační tarify a tím snižujeme firemní náklady.

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.