• Detail firmy

MA´MA GROUP CZ, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou lahůdek a cukrářských výrobků. Prodej italských produktů. Restaurace – zajišťování akcí, rautů, objednávek.

Adresa

Poděbradova 2738/16
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29457301

Výrobky, činnosti

Restaurace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 112 630
Telefon: +420 595 171 899
E-mail: restaurace@mamacz.cz
WWW: www.mamacz.cz

Kontaktní osoba

ALEŠ SAMIEC - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.

Zámek Zábřeh, s.r.o.

Čtyřhvězdičkový hotel v nově zrekonstruovaném raně barokním zámku nabízí 18 stylových pokojů. K hotelu patří restaurace, pivovar a letní kino. Pořádáme komorní firemní akce a svatby.

FLS One, s.r.o.

Specializujeme se na gastronomické služby. Zajišťujeme gastronomický personál, a to: číšníky a servírky, supervizory, kuchaře, profesionální barmany, hostesky, pomocný personál. Poskytujeme služby na vysoké úrovni. Dále nabízíme služby v oblasti logistiky, úklidového servisu a personální správy. Pro více informací navštivte naše internetové stránky.