• Detail firmy

M + W spol. s r.o.

Základní popis

Vyrábíme paletové nástavce a dřevěné palety a obaly dle přání zákazníka, i v malém množství. Výroba atypických palet, i vč. stohovatelných, jednoúčelových palet a paletových stohovacích ohrádek. Dále vyrábíme plotovky a plotové zástěny.

Adresa

Smržov 50
463 43 Smržov

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48288730

Výrobky, činnosti

paletové nástavce a dřevěné palety a obaly

Kontaktní údaje

E-mail: m.w@email.cz
WWW: www.paletove-nastavce.cz

Kontaktní osoba

Václav Ruta - Majitel

Mobil: 728 762 383
Další firmy v oboru

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

Služby DELTA, spol. s r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi. Realizujeme novostavby, rekonstrukce bytových a nebytových objektů, dřevostavby, pergoly, zahradní stavby, opěrné zdi a ploty. Zajišťujeme architektonické návrhy, zaměření a vytvoření dokumentace staveb a další.

Karel Söllner

Specializujeme se na výrobu kvalitního nábytku a eurooken. Vyrábíme nábytek bytový, kancelářský i vybavení do restaurací a hotelů. Realizujeme rovněž půdní vestavby a obložení štítů a chalup tzv. falešným roubením. Při výrobě používáme různé materiály, nábytek vyrábíme z masivního dřeva, jak z tuzemského, tak i exotického. Součástí naší výroby jsou také povrchové úpravy, a to i ve vysokém lesku.