• Detail firmy

M T L Cable, spol. s r.o.

Základní popis

Velkoobchod - elektroinstalační materiál Koaxiální kabely a ostatní koaxiální vodiče Optické síťové kabely Optická vlákna, svazky a kabely z optických vláken Optické komponenty a příslušenství pro optické sítě Telekomunikační kon

Adresa

Tuřanka 1224/111b
627 00 Brno - Slatina

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25314491

Výrobky, činnosti

Velkoobchod - elektroinstalační materiál

Kontaktní údaje

Telefon: +420 548 212 001
E-mail: mtlcable@mtlcable.cz
WWW: www.mtlcable.cz

Kontaktní osoba

Zbyněk Kalenda - Jednatel

Mobil: +420 603 194 140

Tomáš Kaláb - Jednatel

Mobil: +420 602 728 482
Další firmy v oboru

ZAMAT spol. s r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na projekce, dodávky, montáže a servis v oblasti elektro - silnoproud, slaboproud, měření a regulace. Nabízíme průmyslové řídicí systémy renomovaných světových výrobců.

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.

BRASTRO spol. s.r.o.

Zaměřujeme se na elektroinstalační materiál pro rozvody a elektrotechnické nářadí. Nabízíme konektory pro vodiče, elektrotechnické izolované pásky, optické kabely, optické rozvaděče na omítku a sloupkové optické rozvaděče, optické konektory, optické spojky, sloupové reproduktory, směrové reproduktory, fázové zkoušečky, izolované šroubováky, pojistkové patrony, jističe, proudové chrániče atd.