• Detail firmy

M.T.Blatná spol. s r.o.

Základní popis

Společnost nabízí vrtané studny, tepelná čerpadla, septiky, jímky, domovní čistírny odpadních vod, vodovodní přípojky, vyhledávání pramene ZDARMA.

Adresa

Chlum 51
388 01 Chlum

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26028760

Výrobky, činnosti

Vrtané studny

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 247 090
E-mail: marektoys@seznam.cz
WWW: www.vrtanestudny-strakonice.cz

Kontaktní osoba

MARCELA ČMOLÍKOVÁ - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LAMITEX Vyhnal s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu ze sklolaminátů, termoplastů a oceli. Naší specializací je individuální a společné venkovní ustájení telat. Dále vyrábíme sklolaminátová sila, požární nádrže, větrací štěrbiny, jímky, kafilerní boxy, nádrže pro rybáře apod. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách.

ELEKTRO - TEL Radislav Homolka

Provádíme protlaky a řízené podvrty pod komunikacemi, kontroly kanalizací kamerou a její čištění. Vyvážíme domovních čističky odpadních vod, septiky, žumpy, ale vyvážíme a čistíme také lapoly. Nabízíme svařování polyetylenových potrubí. Dále provádíme zemní a výkopové práce, instalujeme kabelové přípojky, lokalizujeme poruchy na kabelech. Pracujeme zejména v Českých Budějovicích a jejich okolí.

Ing. Jaromír Medek - Moravský zeměvrtný závod

Činnost společnosti je zaměřena na geologické práce. Specializujeme se na hluboké vrty do hloubky cca 200 m a hloubení studní zejména v nesoudržných horninách (jíly, písky, štěrky apod.). Dále provádíme sanační práce, inženýrsko-geologické a hydrogeologické průzkumy, čerpací zkoušky a mnoho jiného. Věnujeme se rovněž likvidacím ekologických havárií. Popis všech služeb naleznete na našich www.