• Detail firmy

M-Solar.Top, s.r.o.

Základní popis

Provádění topenářských prací.

Adresa

Lobodice137
751 01 Lobodice

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27789420
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Provádění topenářských prací.

Kontaktní údaje

E-mail: info@msolartop.cz

Kontaktní osoba

Miloš Machů - Jednatel

Mobil: +420 777 225 516
E-mail: info@msolartop.cz
Další firmy v oboru

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

AAA ZÁCHRANNÁ TECHNICKÁ SLUŽBA s.r.o.

Kompletní havarijní servis pro Prahu a střední Čechy. Nonstop havarijní linka 800 290 291. Řešíme havárie v oborech instalatérství, elektrikářství, topenářství, sklenářství, zámečnictví, plynařství, kanalizace a opravy kotlů.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.