• Detail firmy

M salon, s.r.o.

Základní popis

Společnost poskytuje kadeřnické, kosmetické služby. Také masáže a modeláže nehtů či manukúru.

Adresa

Poštovská 450/6
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44963017
DIČ:  CZ44963017
Rok založení:  1991
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby - Dámské kadeřnictví

- kvalita vlasů se odvíjí od zdraví vlasové pokožky, proto kromě tradičních služeb jako stříhání či barvení, také exkluzivní Obřad Kérastase.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 542 211 514
E-mail: msalon@msalon.cz
WWW: www.msalon.cz

Kontaktní osoba

Petr Štursa - Jednatel

Další firmy v oboru

PULS - PRAHA s.r.o.

Jsme dodavatelem profesionálních kadeřnických potřeb. V naší nabídce naleznete kadeřnické hřebeny a kartáče, kadeřnické nůžky, profesionální kadeřnický nábytek, kadeřnické pláštěnky, depilační vosky, kadeřnické cvičné hlavy, rozprašovače, štětce, vlásenky, sponky, natáčky, pinety, papiloty, kadeřnické taburety a stolky, plastová kadeřnická umyvadla, kadeřnické břitvy i seřezávače.

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.

Studio KMM

Zaměřujeme se na osobní rozvoj a profesní vzdělávání. Organizujeme kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou. Pořádáme kurzy líčení a stylistiky. Nabízíme poradenství v oblasti vizáže a módy. Poradíme Vám s vhodným výběrem oblečení pro pohovor a doporučíme Personal Image Book i pro firemní skupiny. Pravidelně organizujeme různá školení, kurzy a konzultace.