• Detail firmy

M.O.M. stav projekt s.r.o.

Základní popis

Od svého vzniku v roce 2003 působíme v oboru pozemního stavitelství, kde nabízíme širokou paletu služeb od výkopových prací po střešní konstrukce. Zajištění projektových dokumentací. Nabídka stavebních prací a rekonstrukcí.

Adresa

Dolnoměcholupská 56/62
109 00 Praha 10 - Dolní Měcholupy

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62908740

Výrobky, činnosti

Zajištění projektových dokumentací.

Nabídka stavebních prací a rekonstrukcí.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 274 770 398
E-mail: info@momstav.com

Kontaktní osoba

Mufid Mujanovič

Mobil: +420 605 222 557
E-mail: mufid@momstav.cz

Omer Mujanovič - Jednatel

Mobil: +420 603 846 192
E-mail: omer@momstav.cz
Další firmy v oboru

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

Tomáš Havel TAH

Jsme firma s vlastními zaměstnanci a na trhu jsme již od roku 1992. Na veškeré požadavky klientů se nám daří operativně reagovat ve velmi krátké době. Záběr prováděných činností je široký. Zajišťujeme stavby RD na klíč, zateplení fasád, izolaci spodních staveb, terénní úpravy okolo RD, bourací práce hydraulickým kladivem na UNC a další. Na zemní práce používáme vlastní zemní stroj UNC 60.

EKOSTAV a.s.

Společnost se zabývá výstavbou a rekonstrukcí inženýrských sítí; ražení a vyzdívání štol, hloubení šachtic, kladení potrubí.