• Detail firmy

M+MP, spol. s r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou, prodejem a pronájmem automatů na praženou kukuřici. Nabízíme servis automatů na popcorn. Zajišťujeme dodávky surovin.

Adresa

Štrampouch 78
286 01 Žáky

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26777134

Výrobky, činnosti

Automaty na praženou kukuřici

Kontaktní údaje

Telefon: +420 327 315 925
E-mail: info@automatypopcorn.cz
WWW: www.automatypopcorn.cz

Kontaktní osoba

Josef Míšek - Jednatel

Mobil: 7 204 608 678

Petr Mikšovský - Jednatel

Další firmy v oboru

Pavel Vaníček - digestoře a vzduchotechnická potrubí

Vyrábíme vzduchotechniku, vzduchotechnická potrubí, kuchyňské nerezové odsávací digestoře a vzduchotechnická potrubí, digestoře a další prvky z měděného plechu. Dále provádíme různé druhy nástrojářských a strojních prací s možností kompletní dodávky včetně montáže. Zaměřujeme se především na zákazníky ze Středočeského kraje.

Frigotherm s.r.o.

Věnujeme se prodeji automatů na šlehačku zn. Sanomat. Výrobníky domácí šlehačky jsou vhodné pro cukrárny, pekárny, kavárny, restaurace, cateringy a další gastronomické provozy. Samozřejmostí je kvalitní záruční a pozáruční servis pro zákazníky z ČR a SR.

ZFK - Kovovýroba Příbram

Zhotovujeme kovová vrata, kovová zábradlí, kovová svodidla, kovové mříže, kovové přístřešky, kovová zábradlí, kovové ploty či kovové schodiště. Zabezpečujeme výrobu z nerezové oceli, povrchové úpravy kovů, lehké konstrukce, protihlukové stěny i kompletní odhlučnění prostor a zařízení.