• Detail firmy

M+MP, spol. s r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou, prodejem a pronájmem automatů na praženou kukuřici. Nabízíme servis automatů na popcorn. Zajišťujeme dodávky surovin.

Adresa

Štrampouch 78
286 01 Žáky

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26777134

Výrobky, činnosti

Automaty na praženou kukuřici

Kontaktní údaje

Telefon: +420 327 315 925
E-mail: info@automatypopcorn.cz
WWW: www.automatypopcorn.cz

Kontaktní osoba

Josef Míšek - Jednatel

Mobil: 7 204 608 678

Petr Mikšovský - Jednatel

Další firmy v oboru

Pavel Vaníček - digestoře a vzduchotechnická potrubí

Vyrábíme vzduchotechniku, vzduchotechnická potrubí, kuchyňské nerezové odsávací digestoře a vzduchotechnická potrubí, digestoře a další prvky z měděného plechu. Dále provádíme různé druhy nástrojářských a strojních prací s možností kompletní dodávky včetně montáže. Zaměřujeme se především na zákazníky ze Středočeského kraje.

ZFK - Kovovýroba Příbram

Zhotovujeme kovová vrata, kovová zábradlí, kovová svodidla, kovové mříže, kovové přístřešky, kovová zábradlí, kovové ploty či kovové schodiště. Zabezpečujeme výrobu z nerezové oceli, povrchové úpravy kovů, lehké konstrukce, protihlukové stěny i kompletní odhlučnění prostor a zařízení.

Frigotherm s.r.o.

Věnujeme se prodeji automatů na šlehačku zn. Sanomat. Výrobníky domácí šlehačky jsou vhodné pro cukrárny, pekárny, kavárny, restaurace, cateringy a další gastronomické provozy. Samozřejmostí je kvalitní záruční a pozáruční servis pro zákazníky z ČR a SR.