• Detail firmy

m-MODULZLÍN,s.r.o.

Základní popis

Úspěšně podnikáme v oblasti bytové i průmyslové výstavbě. Máme za sebou již dlouhou řadu úspěšných realizací staveb.

Adresa

Dlouhá 108
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26283395

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

WWW: www.modulzlin.cz

Kontaktní osoba

ing. Petr Doležal - Jednatel

Mobil: +420 603 446 984
E-mail: dolezalpetr@volny.cz

ing. Štěpán Doležal - Jednatel

Mobil: +420 603 446 983
E-mail: dolezalstepan@volny.cz
Další firmy v oboru

WALFER s.r.o.

Zaměřujeme se na srubové dřevostavby na klíč. Moderní srubové domy, roubenky, zahradní dřevěné chatky i dřevěné sauny dodáme a kompletně sestavíme na místě určení. Pro výstavbu a montáž dřevěných srubových domů zajišťujeme vysoce kvalitní konstrukční profily.

PROJECT PLUS KLATOVY, spol. s r.o.

Naše společnost sídlí v Klatovech - Lubech a zabývá se výstavbou inženýrských sítí a realizaci vodohospodářských staveb. Zajišťujeme výstavbu kanalizací, vodovodů, čistíren odpadních vod atd. Rekonstruujeme a obnovujeme vodní nádrže, provádíme revitalizace a úpravy vodních toků, výstavby odvodňovacích zařízení včetně údržby, zemní práce. Seznam používané techniky naleznete na našich www stránkách.

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.