• Detail firmy

M & M sedací vaky, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme kvalitní sedací vaky, pytle, hrušky, sedací vak Bag4U, dětské sedací vaky a hrušky, sedací vak Outdoor, sedací vak z eko-kůže

Adresa

8. května 913/20
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01844881

Výrobky, činnosti

Sedací vaky, pytle

Kontaktní údaje

Mobil: +420 722 275 755
E-mail: info@nejlevnejsi-sedaci-vaky.cz
WWW: www.nejlevnejsi-sedaci-vaky.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Šafář - Jednatel

Monika Šafářová

Mobil: +420 602 108 398
Další firmy v oboru

UVAX, s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou v oblasti nábytku, zvláště pak příslušenstvím do kuchyní. Vyrábíme drátěný program - drátěné police a koše. Provádíme leštění trubek včetně ohýbání plechu na ohraňovacím lisu. Zabýváme se výrobou a prodejem multifunkčního sloupu, stolových podnoží a závěsných drátěných výrobků.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.