• Detail firmy

M.Kudláček

Základní popis

Nabízíme stěhování bytů,firem,pozůstalostí,přepravy nákladů.Profesionální přístup,příjemné lidské ceny.K dispozici stěhovací parta,kartonové krabice zdarma.

Adresa

Malá Veleň 45
405 01 Děčín 1

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44562411

Výrobky, činnosti

stěhování

Nabízíme stěhování bytů,firem,pozůstalostí,přepravy nákladů.Profesionální přístup,příjemné lidské ceny.

Kontaktní údaje

E-mail: laura@clnet.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Kudláček - Majitel

Telefon: 603 230 058
E-mail: laura@clnet.cz
Další firmy v oboru

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.

Jaroslav Čepický

Nabízíme stěhování zejména pro zákazníky z Plzně a okolí. Provádíme stěhování a vyklízení bytů, domů, kanceláří i celých firem. Poskytujeme také expresní stěhování a stěhovací služby NONSTOP (i noční). Dále provádíme rozvoz zakoupeného nábytku včetně likvidace starého, jeho montáž či demontáž. Stěhujeme také těžká břemena (pianina, trezory). Ke stěhování využíváme dodávkový vůz Ford Transit.

Květoslava Podhajská

Nabízíme vyklízení a úklid bytových i nebytových prostor, likvidaci pozůstalostí, vyklízení půd, komor, sklepů, skladů, chat, chalup. Zajišťujeme stěhování rodinných domů, bytů nebo komerčních objektů. Zabýváme se vedením účetnictví.