• Detail firmy

M & K Security Service, s.r.o.

Základní popis

Ostraha objektů (vnější a vnitřní) – zaručujeme bezpečnost objektu před krádežemi nebo ničením majetku. Zajišťujeme hotelové detektivy, instalace vstupového režimu, kamerové systémy, osobní ochrana hostů, bodyguarding.

Adresa

Odlehlá 322/65
190 00 Praha 9 - Vysočany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24742716

Výrobky, činnosti

Zaručujeme bezpečnost objektu před krádežemi.

Dále zajišťujeme úklidové práce pokojů, restaurací, veřejných prostor, kanceláří, venkovních prostor, garáží.Zajišťujeme veškerý servis a praní prádla

Kontaktní osoba

Ladislav Kutil - Jednatel

Pavel Mucha - Jednatel

Mobil: 722 929 733
E-mail: info@heroes-gate.cz
Další firmy v oboru

Jiří Mík

Nabízíme úklidové služby pro byty, panelové domy i pro komerční prostory. Provádíme také strojové čištění garáží, vyklízecí práce, čištění koberců, mytí oken, technickou správu budov, službu domovníka, obsluhu plynových kotelen, na vaší zahradě posekáme trávu a zastřihneme keře. Dále nabízíme služby hodinového manžela. Pro úplnost služeb nabízíme i možnost dopravy zakoupeného zboží do vašeho bytu.

BASILDON, s.r.o.

Hlavní činností firmy je profesionální vedení a správa účetnictví, rekonstrukce účetnictví, daňové a ekonomické poradenství. Vedeme mzdovou agendu, skladové hospodářství, daňovou evidenci. Zpracujeme daňové přiznání. Možnost zastupování na úřadech. Staráme se o zákazníky převážně z Prahy a přilehlého okolí.

POLYGON, spol. s r.o.

Provádíme veškeré úklidové činnosti vnitřních i venkovních prostor - pravidelné i jednorázové úklidy kanceláří, budov, bytů, úklidy po rekonstrukci, úklidy sklepů a půdních prostor, mytí oken apod. Zajišťujeme rovněž správu nemovitostí. Další naší činností je kompletní vedení účetnictví a mzdové agendy.