• Detail firmy

M.K.R. PLUS /M.K.R. +/, spol. s r.o.

Základní popis

Vyrábíme pružinové kostry typu Bonnell,Minibonnell,vlnovce zick-zack,taštičkové pružiny.Možnost volby použitého drátu,provedení,počtu a rozměrů pružin

Adresa

Sokolská 83/11
789 01 Zábřeh

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41031148
DIČ:  CZ41031148
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  118

Výrobky, činnosti

Kovové pružiny pro čalounickou výrobu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 583 411 424
E-mail: info@mkrplus.cz
WWW: www.mkrplus.cz

Kontaktní osoba

Ing. Lubomír Hartmann - Jednatel

Mobil: +420 602 646 301
Další firmy v oboru

UNIOS SERVIS s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej soustruhů SU 50A, SV 18RA po GO. Provádíme generální opravy a modernizace soustruhů a ostatních obráběcích strojů po celé ČR. Specializujeme se na broušení vodících ploch do délky 6500 mm. Dodáváme náhradní díly k obráběcím strojům.

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.

KOVO SKŘIPEC, s.r.o.

Od založení firmy se zabýváme třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů. Máme široký strojový park s velkým množstvím i atypických nástrojů a příslušenství a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění tvarově velmi složitých i rozměrných součástí. Nabízíme kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu. Výrobu provádíme dle projektové dokumentace nebo vzorového výrobku zákazníka.