• Detail firmy

M.I.Services, spol. s r.o.

Základní popis

Zabýváme se výstavbou domů, rekonstruujeme domy a byty. Provádme instalace a rozvody - elektřina, plyn, voda a topení. Nabízíme a zajišťujeme servis kotlů Junkers.

Adresa

Rembrandtova 2188/10
100 00 Praha 10 - Strašnice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28234529
DIČ:  CZ28234529
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavba domů, rekonstrukce domů a bytů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 325 490
E-mail: p.milec@mi-services.cz
WWW: www.mi-services.cz

Kontaktní osoba

Pavel Milec - Jednatel

Mobil: +420 602 325 490
E-mail: p.milec@mi-services.cz
Další firmy v oboru

SAOS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Stavíme a rekonstruujeme bytové domy i komerční budovy. Provádíme zateplování a sanace objektů (izolace proti vlhkosti a vodě), ekologické rozebrání střech (azbest), demoliční a vyklízecí práce. Působíme především v Praze a okolí, po dohodě také po celé ČR. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

S & S TZB, s.r.o.

Věnujeme se dodávkám, montáži a projektování vzduchotechniky a klimatizace. Zabýváme se výrobou vzduchotechnického potrubí, montáží sanity, dodávkou ÚT a další. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby koncových elementů. Dodáváme a montujeme ocelové, plastové a měděné rozvody. Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přáním.