• Detail firmy

M.I.Services, spol. s r.o.

Základní popis

Zabýváme se výstavbou domů, rekonstruujeme domy a byty. Provádme instalace a rozvody - elektřina, plyn, voda a topení. Nabízíme a zajišťujeme servis kotlů Junkers.

Adresa

Rembrandtova 2188/10
100 00 Praha 10 - Strašnice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28234529
DIČ:  CZ28234529
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavba domů, rekonstrukce domů a bytů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 325 490
E-mail: p.milec@mi-services.cz
WWW: www.mi-services.cz

Kontaktní osoba

Pavel Milec - Jednatel

Mobil: +420 602 325 490
E-mail: p.milec@mi-services.cz
Další firmy v oboru

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.

ZIEGLER ZZ s.r.o.

Naše firma vykonává činnost v oblasti energetiky, správy nemovitostí, stavebních prací TZB a havarijních služeb. Zajišťujeme projektování, montáže, rekonstrukce a opravy. Jsme držitelem řady významných certifikátů. Neváhejte navštívit pro více informací naše webové stránky. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

AVD Tichá s.r.o.

Zajišťujeme opravy a kompletní rekonstrukce budov, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, izolace budov, zateplování fasád domů. Věnujeme se zemním a výkopovým pracem a stavebnictví.