• Detail firmy

M-GASTRO s.r.o.

Základní popis

Naše nabídka zahrnuje kompletní sortiment profesionálního zařízení a technologií vybavení kuchyňských provozů, poradenskou a projekční činnost, přípravu a realizaci, školení personálu, vše ve vztahu k nejnovějším hygienickým předpisům.

Adresa

Kmochova 341/1
721 00 Ostrava - Svinov

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60775734
DIČ:  CZ60775734

Výrobky, činnosti

Gastro zařízení

Kontaktní osoba

Kamil Michalčík - Jednatel

Telefon: +420 596 783 096
Mobil: +420 603 831 524
E-mail: info@mgastro.cz
WWW: www.mgastro.cz
Další firmy v oboru

EFRIG s.r.o.

Zajišťujeme dodávku, montáž a servis klimatizací do domácností, kanceláří a jakýchkoliv jiných objektů. Nabízíme kompletní realizaci mrazírenských a chladírenských boxů na zakázku.

GASTRO SERVIS Plzeň, s.r.o.

Naše společnost zastupuje celou řadu tuzemských i zahraničních firem na našem trhu. Velkou předností firmy je kompletnost služeb v oblasti gastronomie. Dodáváme konvektomaty, sporáky, kotle, pánve, myčky, kuchyňské roboty, krouhače, mixéry, kávovary, fritézy. Zpracujeme Vám technologický návrh řešení Vašeho provozu a následně vybavíme veškerou technologií, nerezovým nábytkem a veškerými doplňky.

CH-Tech Věra Chválová

Zabýváme se prodejem, montáží a kompletním servisem chladicí a výčepní techniky. Provozujeme e-shop s obsáhlou nabídkou výčepů, chladících zařízení, vinoték, tepelných čerpadel, mobilních klimatizací a dalších produktů. Našim zákazníkům nabízíme záruční i pozáruční servis a poradenství. Sídlíme v okrese Klatovy, dodáváme však zákazníkům z celé České republiky.