• Detail firmy

M.G. Estate s.r.o.

Základní popis

Menu55 je nový převratný pokladní systém usnadňující provoz pro restaurace, bary a kavárny bez nutnosti další pokladny, tiskárny, terminálu nebo routeru. Stačí mít jakýkoliv počítač s internetovým prohlížečem.

Adresa

Jungmannovo náměstí 757/14
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27580547
DIČ:  CZ27580547

Výrobky, činnosti

pokladní systém usnadňující provoz pro restaurace

bary a kavárny bez nutnosti další pokladny, tiskárny, terminálu nebo routeru. Stačí mít jakýkoliv počítač s internetovým prohlížečem.

Kontaktní údaje

E-mail: i@nemoshop.cz
WWW: www.menu55.cz

Kontaktní osoba

Petra Korčiánová

Mobil: +420 602 295 323
E-mail: i@nemoshop.cz
Další firmy v oboru

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.