• Detail firmy

M-EXPORT, s.r.o.

Základní popis

Povrchové úpravy a lakování výrobků práškovými plasty elektrostatickým a elektrokinetickým nanášecím zařízením (komaxit). Kovovýroba, CNC zpracování plechů: - lehké kovové výrobky z profilů a trubek

Adresa

Garážní 168
735 32 Rychvald

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25839896
DIČ:  CZ25839896
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Ohýbání plechů

- do tloušťky 1,6 mm

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 546 966
Mobil: +420 608 757 680
Fax: +420 596 546 966
E-mail: m-export@centrum.cz
WWW: www.m-export.eu

Kontaktní osoba

Ing. Zdeňka Giecková

Další firmy v oboru

DDS STEEL-CZECH, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu hutního materiálu prvotřídní kvality. Zajišťujeme trubky bezešvé, svařované, kotlové i konstrukční. Rovněž dodáváme plechy válcované za tepla, prefabrikace potrubí, konstrukční jekly, uzavřené konstrukční profily, ocelové rošty, materiály pro offshore a speciální konstrukce. V naší nabídce naleznete i samospouštěcí hasicí zařízení od renomovaných výrobců.

Rychmont-stav s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti kovovýroby, zámečnictví a stavitelství. Vyrábíme zábradlí, provádíme pokládku zámkové dlažby a plovoucích podlah, rekonstruujeme bytová jádra.

K + B armatury, s.r.o.

Zabýváme se prodejem průmyslových armatur především pro energetické, vodárenské, teplárenské, plynárenské a chemické odvětví průmyslu. Dále prodáváme příruby, trubky, trubkové ohyby, těsnící materiál, spojky, ventily, kohouty, šoupátka, klapky a další hutní materiál. V nabídce máme veškeré tuzemské armatury i většinu zahraničních produktů. Garantujeme kvalitu, nízké ceny a krátké dodací termíny.