• Detail firmy

M - Board Invest s.r.o.

Základní popis

Pronájem billboardů a reklamních přívěsů. Nabízíme pojízdnou reklamu, mobilní billboardy, pronájem reklamních ploch a velkoformátový tisk. Reklamní vozíky svou konstrukcí a tvarem zaujmou každého a můžete tak rychle reagovat na reklamu konkurence.

Adresa

Zahradníčkova 1220/20a
150 00 Praha 5 - Košíře

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24251364
DIČ:  CZ24251364
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Pronájem billboardů a reklamních přívěsů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@mboard.cz
WWW: www.mboard.cz/

Kontaktní osoba

Radek Řehák - Jednatel

Telefon: +420 602 747 989
E-mail: info@mboard.cz
Další firmy v oboru

DG Tip, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej reklamních a dárkových předmětů. Nabízíme kalendáře, diáře, psací potřeby, textil, elektroniku a různé drobné dárky, které u nás můžete nechat opatřit potiskem. Zabýváme se také tiskem průmyslových dílů.

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.