• Detail firmy

M belt, s.r.o.

Základní popis

Prodej transportních, dopravních a modulárních pásů, řemenů, řetězů a mechanických spon. Provádění oprav a servisu.

Adresa

Na Ohradě 368/1
392 01 Soběslav

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46683518
DIČ:  CZ46683518
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

PVC pásy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 521 162
Fax: +420 381 521 162
E-mail: info@mbelt.cz
WWW: www.mbelt.cz

Kontaktní osoba

František Mikula - Jednatel

Mobil: +420 777 112 980

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HOSPODÁŘSKÉ POTŘEBY s. r. o.

Nabízíme široký sortiment hospodářských potřeb. Prodáváme nástroje, nářadí pro zahrádkáře a zedníky, svářecí techniku, spojovací materiál, stavební chemii, ochranné pomůcky a různé mycí a desinfekční prostředky. V naší prodejně naleznete kvalitní zboží od prověřených výrobců, snažíme se vyhovět všem přáním a potřebám našich zákazníků, proto nabídku zboží neustále rozšiřujeme.

KALDO s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba valníkových a skříňových nástaveb pro vozidla a přívěsy všech hmotností. Vyrábíme rovněž kontejnery a nosiče kontejnerů. Zajišťujeme instalace hydraulických nakládacích jeřábů a nosičů kontejnerů jiných výrobců. Součástí poskytovaných služeb je i zámečnická výroba a autodoprava. Více informací o naší činnosti naleznete na webových stránkách firmy.

BIPLAST s. r. o.

Zaměřujeme se na plastovou výrobu a montáž z termoplastických hmot a z hydroizolačních fólií. Nabízíme plastové a fóliové bazény, kruhové septiky a žumpy, plastové nádrže a nádoby, nádrže pro potravinářský průmysl, sondy pro odvětrávání skládek, izolace plochých střech, izolace balkónů a teras apod. Jsme schopni zhotovit žumpy i septiky na zakázku podle konkrétních požadavků klienta.