• Detail firmy

M Bau Systém s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na služby v oblasti stavebnictví. Nabízíme zednické a obkladačské práce, stavby na klíč a zateplování fasád suchým a mokrým procesem

Adresa

Krouna 74
539 43 Krouna

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27486435
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zednické a obkladačské práce.

Kontaktní údaje

E-mail: bures.marcel@seznam.cz
WWW: www.mbau.cz

Kontaktní osoba

Marcel Bureš - Majitel

Mobil: +420 777 346 449

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Instalatérství Bidmon s.r.o.

Naše společnost Instalatérství Bidmon s.r.o. Vám nabízí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajistíme instalatérské práce v budovách, instalace armatur a zařízení na budovách, vodoinstalatérství, vodovody, kanalizace, servis, strojovny a rozvody chlazení, solární kolektory, rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč a další. Neváhejte nás navštívit.

Václav Vorlíček

Činnost firmy je zaměřena na montáže sádrokartonu, realizace minerálních podhledů a půdní vestavby. Provádíme rovněž zámečnické práce.

ŠEDA LUBOŠ - TANGO

Poskytujeme kompletní služby stavebnictví především v oblasti realizací střech. Zajišťujeme kompletní střechy na klíč, dílčí práce na střechách, sádrokartonové stavební systémy i sádrokartonové podhledy, střešní konstrukce a krovy, sedlové střechy, rovné střechy, valbové střechy, mansardové střechy, pokrývačské práce a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.