• Detail firmy

M.B.S. Mini Brewery System s.r.o.

Základní popis

Mědikovecké práce.Scezovací síta.Chladící boxy.Deskové chladiče.Kovovýroba z nerez materiálů.Montáže technologických zařízeníDodávky surovin pro minipivovary.Školení obsluhy minipivovaru.Stroje a přístroje pro pivovary

Adresa

111
586 01 Hybrálec

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26929651

Výrobky, činnosti

stroje a zařízení z nerez. materiálů

výroba

Kontaktní osoba

Jan Vácha - Jednatel

Mobil: 608 377 886

Pavel Hapl - Jednatel

Mobil: 731 181 164
Další firmy v oboru

PALI s.r.o.

Firma je zaměřena především na dodávky kompletních linek a strojů pro stáčení nápojů a dalších tekutin do lahví skleněných, PET, polyetylénových a dalších a plechovek.

TeS, spol. s r. o. Chotěboř

Zabýváme se dodávkou vybavení pro gastroprovozy na klíč. Nabízíme stolní varné spotřebiče, konvektomaty, varnou techniku, vybavení pro výrobu pizzy, výčepní a barové zařízení, chladící a mrazící techniku, nářezové stroje, kráječe, mixéry, mlýnky, krouhače a škrabky na zeleninu, výrobníky čaje a kávy, myčky nádobí a samozřejmě i nerezový nábytek.

GS GLOBAL SERVIS spol. s r.o.

Vyrábíme technologie a technologické celky pro mlékárenský a potravinářský průmysl. Zajišťujeme technickou a projektovou přípravu, dodávku a montáž technologických zařízení, výrobních linek a nerezových rozvodů potrubí. Zabýváme se také následnou elektroinstalací, měřením a regulací.