• Detail firmy

Milan Mareček

Základní popis

Firma M a M lovecké nože se zabývá klasickou ruční metodou výroby nožů. Používám kvalitní materiály a to se odráží na kvalitě nožů.

Adresa

Velká Bukovina 17
407 29 Velká Bukovina

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88557871
DIČ:  CZ7704262665
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Lovecké nože.

Kontaktní údaje

E-mail: loveckenoze@email.cz
WWW: www.kvalitninuz.cz

Kontaktní osoba

Milan Mareček - Majitel

Mobil: +420 723 967 785
E-mail: loveckenoze@email.cz
Další firmy v oboru

Helena Bauerová - Ceresport

Zajišťujeme lukostřelnici, kurzy lukostřelby i firemní a sportovní akce s lukostřelbou. Provozujeme internetový obchod zaměřený na distribuci kompletního vybavení pro lukostřelbu. V nabídce naleznete lukostřelecké kuše, luky, šípy, praky, terčovnice a terče, vytahováky šípů, batohy na lukostřelecké vybavení, nářadí pro lukostřelce, lukostřelecké tréninkové pomůcky a mnoho dalšího.

U HUBERTA LOVECKÉ POTŘEBY

Specializujeme se na prodej loveckých potřeb různých značek. Prodáváme zbraně, střelivo, oblečení a vybavení pro myslivce. Zajišťujeme znalecké posudky zbraní. Součástí poskytovaných služeb je i komisní prodej zbraní. Navštivte naše internetové stránky, kde naleznete kompletní sortiment zboží.

Ing. Jan Záruba

Zabýváme se dodávkou vybraných pochutin, vín, destilátů nebo dárkových předmětů. Jsme schopni dodat Vámi vybrané dobroty a pití na Vaše pořádané firemní či soukromé akce. Nabízíme vína z Moravy, vína ze zahraničí, destiláty či vinné mošty.